Skip to main content

Osmangazi Tampon Ve Plastik Parça Tamiri

Araçların tamponlarında bazen hafif bazen de orta şiddetli çatlak, sıyrık, kopuk ya da göçük gibi deformasyonlar oluşabilir. Bunlar kimi zaman iç yüzeyde kimi zaman da dış yüzeyde meydana gelebilir. Genellikle tampon değiştirmek gerekse de hasarın ölçüsüne göre Osmangazi mini onarım hizmetleri dahilinde aracın orijinalliğini bozmadan ve parça değişimine neden olmadan Doğan Motors tarafından onarım gerçekleştirilebilmektedir.

Bu nedenle bu tür hasarlarınız meydana geldiğinde parça değişikliğinden önce deneyimli personelimize danışarak hasarın tespiti ve onarım hizmetinin gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceği yönünde bilgi alabilirsiniz. Böylece kasko poliçelerinde yer alan hasar limitlerine göre kaskonun korunarak onarımın gerçekleştirilmesiyle ilgili en gerçekçi şekilde yardımlarımızı alabilirsiniz. Her türlü araç tamir işleminde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Osmangazi Arka tampon tamiri, tampon göçük düzeltme ve tampon çiziklerinde profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.


Plastik tampon ve parça tamiri özellikle ve maliyet açısından oldukça faydalar sağlamaktadır. Yenisiyle değiştirilmesine gerek kalmadan tamir ve düzeltme işlemi yapılır. Böylece yeni parça alınmasına gerek kalmaz ve maliyet açısından oldukça kar edilir. Hasar tipi ve büyüklüğüne göre tamir işlemine karar verildiği andan itibaren de uzun süren değişim işlemlerinin önüne geçilir ve zamandan tasarruf edilir. Bursa ili ve çevresinde bir çok müşteriye hizmet vermiş olan firmamız tampon tamirinde Bursa ili ve ilçelerinde (Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gemlik, İnegöl, Mudanya) bir çok müşterimize hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Leave a Reply

Call Now Button0(532) 202 89 48